آزادراه بندرعباس – بندر شهید رجایی به شبکه پرداخت الکترونیکی در آزادراه‌های کشور (آنی‌رو) پیوست.

pic

آزادراه بندرعباس – بندر شهید رجایی یکی از شاهرگ‌های اصلی حمل‌ونقل کشور است. بیش از 60 درصد از عملیات مربوط به واردات و صادرات کشور از طریق بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور واقع در غرب شهر بندرعباس انجام می‌شود و روزانه بیش از 10 هزار کامیون برای جابه‌جایی کالا به بندر شهید رجایی از این آزادراه 30 کیلومتری استفاده می‌کنند.

پیش از این، ایستگاه‌های پرداخت عوارض در این آزادراه پرتردد باعث ایجاد ترافیک شدید و تجمع خودرو‌های سنگین پیش از عوارضی‌ها می‌شد. این در حالی است که از ساعت 00 : 00 : 00 روز 9 دی ماه 1398 این آزادراه نیز به شبکه پرداخت الکترونیکی در آزادراه‌های کشور پیوسته است.

پروژه آنی‌رو در این آزادراه در بامداد روز 9 دی ماه 1398 با حضور جناب آقای مهندس یوسف عابدینی مدیرکل محترم اداره کل راهداری حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان، جناب آقای مهندس بهنام داوودی مدیرکل محترم بهره‌برداری شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، جناب آقای مهندس جواد حقیقی نماینده محترم شرکت مگا و جناب آقای مهندس سهیل مظلوم واجاری مدیرعامل محترم شرکت سپندار افتتاح شد. از این پس رانندگان محترم می‌توانند با حداکثر سرعت مجاز و بدون توقف در این آزادراه تردد کرده و عوارض آزادراهی خود را به روش‌های الکترونیکی پرداخت کنند.

pic

۱۳۹8/10/09


کلمات کلیدی:

سپندار شرکت سامانه پرداخت‌های نوین در آزادراه‌ها عوارض آزادرا‌ها آنی‌رو ETC